• INGYENES SZÁLLÍTÁS WEBSHOP RENDELÉSEKRE
Clarico-Picture

Raktáros, szállító, szerelő állás | Szombathelyen

rész -és teljes munkaidőben

VASÁRNAPI PIHENŐNAP!

Követelmény:

- Hasonló területen szerzett tapasztalat

Előnyt jelent:

- Targoncavezetői engedély / tapasztalat

- Angol vagy német nyelvismeret

Amit nyújtunk:

 - Versenyképes fizetés

- Heti 40 óra munkaidő (H-Szo-ig)

Munkavégzés helye:

9700 Szombathely, Viktória u. 3.

Amennyiben szeretnél egy jó csapathoz tartozni, jelentkezz fényképes önéletrajzzal alábbi email címünkön!

Nobilia konyhatervező állás | Szombathelyen és Budapesten

-   ha minőségi termékekkel szeretnél dolgozni
-   ha szeretsz tervezni
-   ha kedveled a közvetlen kommunikációt

Folyamatosan bővülő  konyhastúdiónkba keresünk konyhatervező/értékesítő kollégát szombathelyi áruházunkba.

Nyitvatartásunk: h-p: 10:00-18:00 h, szo: 9:00-14:00 h
Munkaidő: heti 40 óra változó beosztásban.

Feladatok:
-   Bútorstúdiónkba betérő ügyfeleket tájékoztatni a konyhatervezésről/gyártásról és velük együtt megálmodni a konyhájukat!
-   Beépített bútorok számítógépes tervezése (konyha, fürdő, nappali szekrénysor, hálószoba)
-   Értékesítés

Előny:
-    NOBILIA konyhatervezésben szerzett gyakorlat
-    Német vagy angol nyelvismeret

-    Konyhatervezési tapasztalat
-    Számítógépes ismeretek

Amit kínálunk:
-    Versenyképes fizetés
-    Bútorstúdió adta munkakörnyezet
-    Vasárnapi pihenőnap
-    Segítőkész és jó hangulatú csapat

Amennyiben szeretnél egy jó csapathoz tartozni és szeretnéd kamatoztatni kreativitásod, jelentkezz fényképes önéletrajzzal alábbi email címünkön!